اخبار بین المللاخبار کوتاه

تحرکات اخیر نهنگ‌های برخی از توکن‌های بازار ارزهای دیجیتال

طبق گزارش منتشر شده توسط تیم تحلیل Santiment در تاریخ 26 دسامبر، تعدادی رمزارز شاهد ورود و خروج پول هوشمند و تحرکات نهنگ‌های خود بوده‌اند که در ادامه به بررسی آن‌ها پرداخت‌ شده‌است.

افزایش تعداد نهنگ‌ها:

‏CRO: توکن صرافی Crypto.com شاهد افزایش تعداد والت‌های هولدر این رمز ارز از 100هزار عدد به 10میلیون بوده‌است. بخش عمده‌ای از این افزایش تقاضا به علت عقد قرارداد این صرافی با مجموعه ورزشی Los Angeles می‌باشد.

‏UMA: نهنگ های توکن پروتکل منبع‌باز شبکه اتریوم که اجازه طراحی و ایجاد قراردادهای مالی را برای توسعه‌دهندگان فراهم می‌کند، علاوه بر ریزش 53درصدی قیمت این رمزارز، 2.3درصد به سبد خود از این ارز اضافه کرده‌اند.

‏UNI: صرافی غیرمتمرکز یونی‌سوآپ که در نیمه اول سال 2021 افزایش چشمگیری داشت در نیمه دوم سال اما سقوط قیمت را تجربه کرد. با وجود این اصلاحات قیمتی، نهنگ‌های این رمزارز از اضافه کردن این توکن به دارایی‌های خود دست نمی‌کشند و فقط در ماه دسامبر بیش از 4.1درصد از این ارز را به سبد خود اضافه کرده‌اند.

کاهش تعداد نهنگ‌ها:

‏SNX: نهنگ‌های پروژه ضرب دارایی‌های دیجیتالی Synthetix، حدود 18.5درصد از دارایی های خود از این رمزارز را به فروش رسانده‌اند.

‏AAVE: اگرچه تعداد نهنگ‌های رمزارز این پروتکل وام‌دهی رو به کاهش بوده‌اند اما این ارز دیجیتالی شاهد افزایش قیمت 50درصدی در ماه گذشته بوده‌است.

این مطلب صرفا ترجمه اخبار حوزه رمزارزها است و نمی‌تواند مبنای انجام معاملات قرار بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا