معرفی رمز ارز هامقالات

هیچ تریدری در دنیا نباید از جهان بلاک توپیا بی اطلاع باشد!

معرفی جهان بلاک توپیا

جهان یا متاورس پیوندی بین دنیای مجازی و دنیای واقعی است. طبق تحقیقات شرکت های بزرگی مانند فیسبوک فرصت را غنیمت شمردند و قصد عرضه متاورس را دارند. در این میان کمپانی‌های بازی سازی و سرگرمی تازه تاسیسی مانند بلاک توپیا از تکنولوژی جهان دیجیتال یا متاورس برای ایجاد تجربه کاربری منحصر به فرد استفاده می نمایند؛ولی تنها محلی برای سرگرمی نمی باشد، امکان کسب درآمد از طریق خرید املاک و تبلیغات را برای کاربران فراهم می نماید.

متاورس bloktopia

متاورس بلاک توپیا یک آسمان خراش واقعیت مجازی می باشد، که به عنوان نمادی از ۲۱ میلیون بیت کوین در ۲۱ طبقه ساخته شده است. این آسمان خراش کریپتویی که بر روی شبکه پالیگان ایجاد شده است، تصمیم دارد تجربه متفاوتی از واقعیت مجازی را برای جامعه کریپتو رقم بزند.ایده متاورس واقعیت مجازی بلاک توپیا ، راه اندازی یک مرکز آموزشی-سرگرمی برای همه کاربران در هر سطحی از دانش و باری می باشد.

در بلاک توپیا ارزهای دیجیتال تکنولوژی بلاک چین، واقعیت مجازی و واقعیت افزوده به منظور ساخت یک مرکز غیر متمرکز برای کارآفرینان ، سرمایه گذاران،  بازیکنان و توسعه‌دهندگان ترکیب شده می باشند. اقتصاد NFT محور بلاک توپیا ، به کارآفرینان امکان تصاحب زمین (Land) و توسعه املاک و مستغلات مجازی را می دهد. فرصت های درآمدزایی از طریق تبلیغات و برگزاری رویداد ها هم برای کاربران امکان پذیر است.

کارکرد بلاک توپیا

بلاکتوپیا
معرفی جهان بلاک توپیا

متاورس بلاک توپیا هنوز به صورت کامل راه اندازی نشده است، ولی طبق لایت پیپر بلاک توپیا، یادگیری، درآمد زایی، بازی و خلق کردن، چهار ستون اصلی این متاورس می باشد. این پلتفورم را می توانید مانند یک مرکز آموزشی بزرگ در نظر بگیرید، که کاربران قادر هستند در آن زمینه فناوری و دنیای کریپتو آموزش ببینند.

از فرصتهای درآمد در این متاورس، می‌توان خرید املاک های تحت عنوان Bloks نام برد. مالکان قادر هستند این املاک را بفروشنده، آنها را برای مدتی طولانی برای برگزاری رویدادهای چند ساعته، به دیگر کاربران اجاره دهند. سایت بلاک توپیا از ۶ استخر مختلف برای سپرده گذاری توکن بلاک و کسب درصد سود سالانه ۲۰ تا ۶۰ درصد رونمایی کرده می باشد، البته در حال حاضر این استخرها فعال نمی باشند.

واقعیت افزوده و واقعیت مجازی، امکان تعامل با دیگر کاربران متاورس بلاک توپیا را فراهم می نماید. کاربران قادر هستند در این جهان دیجیتال فارغ از هیاهوی دنیای واقعی استراحت کرده ، سرگرم شوند و با دوستان خود بازی و معاشرت نمایند.

پلتفرم بلاک توپیا ابزارهای ساخت و ساز را در اختیار کاربران قرار می دهد؛ از ابزارهای ساده‌ای که برای خلق آثار هنری و برگزاری ایونت به کار می روند گرفته است، تا کیت توسعه نرم افزار (SDK) مخصوص کاربران حرفه ای برای ساخت بازی های جمعی و اپلیکیشن های کاربردی!

معرفی رمز ارز Blok

بلاکتوپیا و جذابیت های آن
بلاکتوپیا و جذابیت های آن

توکن بومی پلتفرم، Blok نامیده می شود و به هولدر های این توکن بلاک توپیان (bloktopians) گفته می‌شود؛ این رمزارز را می‌توان به مثابه پول نقد در متاورس دانست. بلاک توپیان ها قادر هستند از این توکن برای خرید کالاها و محصولات بازار (Bloktopia Martplace) استفاده کنند.طبق نقشه راه، این بازار در سه ماهه سوم سال ۲۰۲۲ اندازه خواهد شد.

همچنین Blok یک توکن کاربردی است که به دارندگان دسترسی به امکانات ویژه ای مانند مشارکت در پیش فروش و استیکینگ را می دهد. رمزارزبلاک کاربرد حاکمیتی هم دارد؛ هولدر های این توکن قادر به مشارکت در رای گیری و تصمیم گیری های متاورس آن می باشند.

خرید توکن Blok

از بزرگترین بازارهای فروش توکن بلاک می توان صرافی کوکوین و Gate را نام برد.صرافی متمرکز هوو (Hoo) نیز رمزارز این پروژه را لیست کرده می باشد. اگر تصمیم به خرید ارز دیجیتال از صرافیهای غیر متمرکز را دارید،می توانید به دکس کوییک (QuickSwap) مراجعه کنید.

رمزارزBlok را در چه کیف پولی نگهداری کنم؟

با توجه به اینکه در حال حاضر امکان اتصال به استخر ها از طریق متامسک امکان پذیر می باشد، قادر هستید توکن بلاک را در کیف پول متامسک ذخیره سازی نمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا