اخباراخبار بین المللاخبار کوتاه

5 بازی بلاکچینی مبتنی بر NFT مورد انتظار در سال 2022

‏DeFi Kingdoms : بر روی شبکه هارمونی ساخته شده و اولین پروژه این شبکه است که تا کنون در صدر لیست DappRadar قرار گرفته است. توکن این بازی JEWEL نام دارد و به منظور خریداری آیتم‌‌های درون بازی و NFTهای این بازی کاربرد دارد.

‏Guild of Guardians: از مورد انتظارترین بازی های بلاکچینی سال 2022 است و بر بستر ImmutableX، اولین راه‌حل لایه دوم اتریوم که بر NFT ها تمرکز دارد، ساخته شده است. قرار است بصورت یک بازی به سبک RPG و برای گوشی‌همراه منتشر شود و از مکانیزم P2E پیروی می‌کند. توکن این بازی GOG نام دارد.

‏Galaxy Fight Club: یک بازی بلاکچینی که بازی خود را از یک مجموعه آواتار 10هزارتایی به اولین بازی مبارزه ای PvP بین پلتفرمی تغییر داده که بازیکنان می توانند در آن با مجموعه آواتارهای خود مبارزه کنند. GFC برای آواتارهای طراحی‌شده خود، ارزش بیشتری نسبت به آواتارهای آورده شده توسط بازیکنان قائل است اما همه می‌توانند برای پیروزی رقابت کنند. انتظار می رود که این بازی در شبکه Polygon راه‌اندازی شود. توکن این بازی GCOIN نام دارد.

‏CryptoBeasts: یک بازی دیجیتالی پیکسلی است که حس و حال بازی Zelda را القا می‌کند. بر بستر بلاکچین اتریوم ساخته شده و تعداد 10هزار egg برای خریداری وجود دارد که گران‌ترین egg فروش رفته 5 اتریوم فروخته شده است. CBX توکن این بازی می‌باشد.

‏Axie Infinity: اولین بازی بلاکچینی که مدل P2E خود را اجرا کرد و دارای یک اکوسیستم بسیار توسعه یافته با یک مدل اقتصادی قوی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا