معرفی رمز ارز هامقالات

پروژه NFTb مارکت چیست؟

توکن NFTB ارز بومی پلتفرم NFTb است.که یک پلتفرم دیفای است و یک بازار آینده نگر برای توکن های غیرقابل تعویض (NFT) است که به کاربران از سرتاسر جهان اجازه می دهد هنر دیجیتال را با کسری از هزینه ای که در جاهای دیگر دارد، بفروشند یا مبادله کنند. این پلتفرم در زنجیره هوشمند بایننس  BSC فعالیت میکند و توسط بایننس حمایت مالی شده است هدف اصلی این پروژه این است که به افرادی که سازنده ی  NFT ها هستند فرصت بدهد که در حوزه دیفای هم بتوانند ورود کنند.NFTB محصولاتی را به کاربرانش ارایه میکند که یکی از آنها به دست آوردن NFTها میباشد و یک پلتفرم دیفای که به کاربرها دسترسی به مزایایی همچون Yeild farmingرا میدهد و یک بازار ساز خودکار یا AMM میباشد که وظیفه تامین نقدینگی را در Farmهای مختلف دیفای برعهده دارد. مورد بعدی معرفی NFTهاست یک نمایشگاهی است که برای معرفی و عرضه NFT ها برای اولین بار در NFTB وجود دارد که در این لانچ پد یا نمایشگاه NFTها و پروژه های آنها معرفی میشوند و فرصتی برای تامین مالی و جذب سرمایه را برای آنها فراهم میکند.

چه چیزی NFTB  را نسبت به بقیه پروژه ها منحصر به فرد میکند؟

 

NFTB  با ارائه ویژگی‌های منحصر به ‌فرد، سریع و با کارایی بالا، به دنبال پیشرو بودن در فضای NFT است.از این رو ایده تولد NFTB از آنجایی بوجود آمد که دیگر نیازی نباشد که برای خرید و فروش و ساخت NFTها هزینه های گزافی پرداخت کرد همچنین مشکلات دیگری که در پلتفرم های دیگر وجود داشته NFTB ان را حل کرده است مانند پشتیبانی از  زبانهای مختلف  به غیر از انگلیسی هم در NFTB لحاظ شده است اما این موضوع در بقیه بازارهای NFTنادیده گرفته میشود. یکی دیگر از ویژگی هایی که NFTb را از رقبا متمایز می کند، بازار دو طرفه آن برای سازندگان و مجموعه داران هنر دیجیتال است که در نتیجه روی جامعه رو به رشدی از سازندگان و مجموعه داران سرمایه گذاری می کند. مزیت مهم دیگری که این شبکه ایجاد کرده این است که از شبکه های مختلفی پشتیبانی میکند و هنرمندان و موزیسین ها در این بیزینس با محدودیت های شبکه مواجه نیستند و میتوانند با خریدارهای زیادی که از این پلتفرم استفاده میکنند تعامل داشته باشند و میتوانند با هزینه های کم,ریسک کمتر و سرعت بالاتر تراکنش های خود را انجام دهند و به بازارهای NFT که توشبکه اتریوم هم هست دسترسی داشته باشند.

تعداد توکن های در گردش NFTB:

حداکثر عرضه توکن NFTB تعداد یک میلیارد است که از این یک میلیارد  120میلیون به مدت یک سال قفل می شود، سپس ۲۵ درصد آن هر سه ماه یکبار برای تأمین مالی پروژه ها باز می شود.که در حال حاضر 100 میلیون آن یعنی حدود 10 درصد آن در گردش است.

هدف پروژه NFTB:

هدف اصلی NFTB ارایه بهترین خدمات NFTو DEFI  به کابران خود است در این راستا خالقان اثرهای هنری میتوانند از حمایت های NFTBدر شبکه های اجتماعی هم بهره مند شوند. هدف دیگر واصلی این پروژه ساخت یک پلتفرم است که توسط اجماع یا کامیونیتی آن اداره شود و  به صورت DAO (Decentralized outonomous organization) یعنی سازمانهای خود مختار غیرمتمرکز فعالیت کند.(در DAO تصمیمات مهمی مانند Upgrade ها بر عهده کامیونیتی است کاربرهایی که NFTB هولد کرده اند میتوانند در این تصمیمات شرکت کنند.)

راه های مختلف برای دریافت توکن NFTB:

  • اولین راه:پاداش و جوایزی است که به خالقان اثرهای هنری در این پلتفرم داده میشود.
  • دومین راه:افرادی که در مراحل اولیه توسعه پروژه با آن کار میکنند میتوانند ایردراپ یا توکن رایگان هدیه بگیرند.
  • سومین راه:در استخرهای استیکینگ و تامین نقدینگی هم توکن NFTB به عنوان پاداش به کاربرها پرداخت میشود.

بنیانگذاران و سرمایه گذاران NFTb چه کسانی هستند؟

NFTB توسط Olexiy Fedorov، یک کارآفرین از اوکراین تاسیس شد. با این حال، طبق داده‌های تلگرام و سایر گروه‌های رسانه‌های اجتماعی متعلق به این پلتفرم، بازار NFT به‌عنوان یک پلتفرم تحت کنترل جامعه با بیش از 50000 عضو انجمن اجرا می‌شود.

NFTB توسط برخی از تأثیرگذارترین شرکت های سرمایه گذاری خطرپذیر در فضای کریپتو پشتیبانی می شود و مانند برنامه شتاب دهنده بایننس سرمایه را به توسعه پلتفرم تزریق می کند. بر اساس گزارش‌ها، سرمایه‌گذاران دیگری مانند Spark Digital، Rarestone Capital و Next Ventures 200000 دلار در دور اولیه NFTb سرمایه‌گذاری کرده‌اند.

از کجا می توان NFTb (NFTB) خرید؟

این توکن را میتوان از صرافی غیرمتمرکز PancakeSwap (V2) و صرافی متمرکز Gate.io و Kucoinخریداری کنید.

 

چه ولت هایی از NFTB  پشتبانی میکند؟

  • کیف پول Binance chain wallet
  • کیف پول Trust wallet
  • کیف پول Metamask

 

جمع بندی:

همانطور که گفته شد یک بازار آینده‌نگر برای توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) است واین بازار قرار است روی دیگر بلاک چین ها راه اندازی شود. این پروژه آینده بسیار خوبی میتواند داشته باشد که در دنیای کریپتو کارنسی ها وجود دارد. که از شبکه های مختلفی با هزینه های کم و ریسک کمتر پشتیبانی میکند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا