بررسی ارزهای دیجیتالمعرفی رمز ارز هامقالات

چگونه میتوان NFTهایی که مناسب میباشند را پیدا کرد؟

در بحث NFT  ها چند عامل مهم وجود دارد که باید مورد بررسی قرارداد:

  1. کامیونیتی : زمانیکه یک NFT منتشر میشود یعنی باید یک جماعتی باشند مثل کامیونیتی فوتبالیست هنرمندان- بازیگران و… که با ویژگی مشخصی با هم در ارتباط باشند.
  2. لیکوایدیتی: نقدینگی ای که باید در پشت هر NFT وجود داشته باشد.
  3. UTILITY: هر NFT باید بتواند یک کارایی داشته باشد بطور مثال اگر یک NFT خریداری کردید بتواند حق عضویت یک باشگاه را داشته باشید.

همانطور که پروژه های مختلف وایت پیپر یا نقشه راه دارند که در رابطه با آنها مطالعه میکنیم و اینکه چرا بوجود آمدند و چه کاربردی دارند NFTهایی هم باید بررسی کرد که چه کاربردی دارند و چه تیمی پشت این NFT قرار دارد باید داخل سایت هر NFT شد و بررسی کرد اعضای آن چه کسی است ممکن است که یک NFT  بتواند صاحب توکن ها یا NFT  های دیگری باشد یااینکه با یکسریی پروژه ها همکاری داشته باشد

برای اینکه بتوان اعضای آن  NFT  را بررسی کرد میتوان به سایت  LINKDIN  مراجعه کرد و مشاهده میکنید که هر تیم از NFT ها چه سابقه ای داشتند و چه پروژه هایی را تاکنون لانچ کردند.

وبسایتی که میتوان بررسی کرد برای تحلیل NFT  ها سایت RARITY.TOOLS  میباشد که این وبسایت شبیه به سایت Coinmarketcap میباشد. سایت RARITY.TOOLS  در مورد هر NFT  یکسری اطلاعات به شما میدهد.بعد از وارد شدن به NFT  هایی که تازه لیست شدند را میتوان بررسی کرد. در قسمت  MORE RECENT COLLECTIONS

NFT هایی که بیشترین بازدید را داشتند میتوان مشاهده کرد.

در قسمت TOP COLLECTION  گفته میشود که در 7 روز گذشته NFT  هایی که بیشترین حجم معاملات را داشته اند.

NFT  هایی که اززمان لانچ بیشترین  حجم معاملات را داشته اند.

و NFT  هایی که در 7 روز گذشته بیشترین میانگین قیمت را داشته اند.

برای اینکه رودمپ هر یک از پروژه ها را بتوان بررسی کرد روی یکی از آنها کلیک کرده و زمانیکه صفحه یکی از NFT  ها باز شد یک گزینه به اسم WEBSITEوجود دارد که با کلیک بر روی این گزینه میتوان رودمپ آن NFT  را مشاهده کرد.

برای خرید وفروش این NFT  ها سایتی به اسم OPENSEA  وجود دارد که مانند صرافی بایننس میباشد و افراد میتوانند معاملات خرید وفروش NFTهای  خود را در سایت OPENSEA   با کانکت کردن کیف پول خود به این پلتفرم انجام دهند.که میتوان برای خرید یا فروش قیمت پیشنهاد داد یااینکه یک قیمت برای آن  NFT  در نظر گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا