اخباراخبار ایران

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس: آئین نامه فعالیت رمزارزها تا پایان سال تعیین تکلیف می‌شود

محمدرضا پور ابراهیمی رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت دولتمردان قانون و آیین نامه فعالیت رمز ارزها را تا پایان امسال تعیین تکلیف می‌کنند.

به گزارش فارس بلاکچین و به نقل از سایت تحلیل بازار، محمدرضا پور ابراهیمی با اشاره به سرنوشت قوانین مربوط به حوزه رمز ارزها در مجلس بیان داشت کمیته رمز ارزهای کمیسیون اقتصادی مجلس کار مشترک خود را با معاونت اقتصادی ریاست جمهوری آغاز کرده است. وی افزود خوشبختانه آقای محسن رضایی ورود جدی به این بخش داشته‌اند.

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی بیان داشت:

فکر می‌کنیم گزارش دولت در این بخش پیش از پایان سال آماده شود و البته پیش نویس گزارش کمیسیون هم از قبل آماده بوده است. اگر ما استنباط کنیم که گزارش دولت – آیین‌نامه دولت – در این بخش کفایت می‌کند عملاً ما دیگر در قالب قوانین به این بخش ورود نخواهیم کرد.

پورابراهیمی بیان داشت: اگر نظر دولت در این بخش کافی نبود ما طرح خودمان ارائه می‌کنیم.

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس اظهار داشت:

همچنین دستگاه‌های نظارتی، امنیتی و اطلاعاتی هم نقطه نظراتی در این بخش داشته و برخی نقطه‌نظرات همسو بوده و در برخی موارد مخالفت‌هایی وجود دارد که این موارد باید کارشناسی شود و نظرات این دستگاه‌ها هم دیده شود.

این نماینده مجلس تأکید کرد:

فکر می‌کنیم دولتمردان قانون و آیین نامه فعالیت رمز ارزها را تا پایان امسال تعیین تکلیف کنند لذا اگر دولت در این بخش لایحه و آیین‌نامه بدهد کار ما در این بخش سبک‌تر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا