عمومیمقالاتنگاهی عمیق تر

معرفی کامل و بررسی دقیق صرافی پنکیک سواپ

معرفی و بررسی صرافی پنکیک سواپ

صرافی ارز دیجیتال پنکیک سواپ  یکی از صرافی هایی است که مخاطبین زیادی دارد و بین مخاطبان خود از محبوبیت بسیار فراوانی برخوردار هست.

 هدف اصلی این صرافی غیرمتمرکز معامله بر روی ارزهای دیجیتال است همچنین صرافی پنکیک سوآپ  نسبت به بقیه صرافی های ارز دیجیتال؛ معاملات  بیشتری در آن صورت می‌گیرد.

 کسانی که قصد دارند به خرید و فروش ارز دیجیتال یا همان ترید کردن بپردازند یا حتی قصد دارند دارایی های خود را نگهداری کنند صرافی رمز ارزی پنکیک سواپ  می تواند گزینه بسیار مناسبی برای آنها باشد. البته همچنان این نکته را نباید فراموش کرد که برای نگهداری یا هولد کردن ارز دیجیتال بهتر است؛ از کیف پول های مربوط به این کار استفاده نمایید و تا حد ممکن از نگهداری دارایی خود در صرافی ها ،خودداری کنید. با این وجود یکی از امتیازات صرافی ارز دیجیتال پنکیک سواپ  امنیت بالایی آن باشد .

بیشتر مطالعه کنید > در باره ارز پنکیک سواپ

صرافی پنکیک سواپ فارس بلاکچین

amm یا بازار ساز خودکار چیست؟

یک شیوه خودکار برای گذاشتن قیمت بر روی دارایی ها می باشد. در این روش از الگوریتم ریاضی استفاده می نمایند و قیمت دارایی را مشخص میکنند.در هنگام انجام معاملات ، به روش مستقیم معامله با شخص صورت نمیگیرد ، زیرا در پنکیک سواپ لیست سفارشی وجود ندارد در اصل شما معاملات خو را با استخر نقدینگی انجام میدهید.پنکیک سواپ در سال 2020 کار خود را شروع کرده است. و حجم معاملات خود را در مدت زمان بسیار کمی توانست به 600 میلیون دلار رساند.

صرافی پنکیک سواپ چه امکاناتی دارد ؟

لیست خدماتی که صرافی پنکیک سواپ ارائه میدهد به شکل زیر می باشد:

  1. تامین یا استخر نقدینگی یا Liquidity Pool
  2. مبادله کردن توکن ها یا swap
  3.  استخر یا توکن سایروپ یا syrup pools
  4. کشت توکن های نقدینگی (سود) یا farms

Liquidity Pool یا استخر نقدینگی:

افرادی که قصد سپرده کردن ارزهای دیجیتال خود را دارند ، برای تبادل کردن توکن ها می توانند آن را در استخر های نقدینگی سپرده گذاری کنند .

شما در هنگام معامله در پنکیک سواپ کارمزدی پرداخت می نمایید که قسمت زیاد آن به حساب تامین کنندهای نقدینگی واریز می شود .

یکی از نکات کلیدی که درباره خرید و فروش در صرافی پنکیک سواپ  وجود این این سر نسخه یک و دو دارد برابر این قیمت را باید در هر دو نسخه تحلیل و بررسی کنید چرا که معمولاً در نسخه اول صرافی ارز دیجیتال پنکیک سواپ   هزینه و قیمت ارزها مقداری ارزان‌تر درج شده است.

توجه داشته باشید که قبل از ورود به صرافی ها پنکیک سواپ  و شروع معامله در آن شما می بایست حتماً یکی از کیف پولهای متامسک  یا تراست ولت را روی تلفن همراه خود نصب کنید . برای نصب و راه اندازی این کیف پول ها شما می توانید به اپلیکیشن گوگل پلی مراجعه کنید 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا